Matbaa Firması Telefon Numaramız : +90 535 288 89 17 +90 222 234 00 03

Kaşe Yapımı Eskişehir Matbaa Firması

Kaşe Yapımı

Kaşe Yapımı Kaşe Yaptırma Hakkında

Kaşe yapımı ve kaşe yaptırma konusunda yıllardır hizmet veren firmamız gerek hızlı gönderim, gerek uygun fiyatlar ve gerekse müşteri memnuniyeti konusunda sektörün tartışmasız öncülerinden birisi Turesan Matbaa dır.

Lazer kaşe yapımı, flaş kaşe yapımı, polimer kaşe yapımı olmak üzere 3 farklı teknik ile kaşe imalatı yapan firmamız, tüm toplu kaşe siparişlerinizi hızlı bir şekilde teslim edebilmektedir.

Kaşe Çeşitleri

Kaşeniz.com ‘da lazer kaşe, polimer kaşe ve flaş kaşe olmak üzere 3 farklı yöntemle kaşe imalatı yapılabilmektedir. Bunlardan lazer ve polimer kaşe birbirlerine benzer olup lazer ile üretilen kaşe lastikleri, polimer ile üretilen kaşe lastiklerine göre daha net ve kaliteli baskılar yapmaktadır. Flaş kaşe ise yağ bazlı kaşe mürekkebi kullanmakta olup tüm kaşe çeşitleri içerisinde en net ve kaliteli baskıyı yapan kaşe türüdür. Diğer yandan flaş kaşeler daha uzun kullanım süreleri ile de ön plana çıkmaktadır.

İmalatını yaptığımız otomatik kaşe, plastik ve ahşap saplı kaşe, cep kaşesi, tarih kaşeleri ve numaratör kaşeler, renkli kaşe, kalem kaşe, büyük boy kaşe, imza kaşe, öğretmen kaşeleri, kare – yuvarlak ve oval kaşeleri en hızlı, en kaliteli şekilde imal ediyor ve yine en uygun kaşe fiyatları ile alıcısı ile buluşturuyoruz.

Kaşe Fiyatları

Kaşeniz.com kaşe fiyatları konusunda rekabetçi fiyat politikası izlemektedir. Kalite ve fiyat dengesi anlamında yıllardır çizgisinden ödün vermeden hizmet sunmakta olan firmamız, rakiplerine oranla çok çok uygun kaşe fiyatları ile sürüm odaklı satış yapmaktadır.

Uygun fiyatlarla satış yapıyor olmamız sizleri yanıltmasın. Firmamızda tutarı gözetilmeksizin tüm kaşe siparişleri aynı özen gösterilerek imalatı yapılmakta ve alıcısına ulaştırılmak üzere her gün düzenli bir şekilde kargolanmaktadır.

En uygun kaşe fiyatları ile en kaliteli hizmeti almanın keyfine varın!

Kimler Kaşe Yaptırıyor?

Kaşe çok çeşitli alanlarda kullanılan bir sarf malzemesidir. Sıklıkla yaptığımız meslek grupları; Öğretmen Kaşesi, Doktor Kaşesi, Hemşire Kaşesi, Ebe Kaşesi, Askeri Personel Kaşesi, Mühendis Kaşesi ‘dir. Bunların dışında firma / şirket kaşesi, isim ünvan kaşesi, şahıs kaşesi, imza kaşesi, dernek kaşesi gibi şahıs ve kurumlara özel kaşelerinde imalatını gerçekleştirmekteyiz.